MİLLİ ASANSÖRÜN GLOBAL GÜCÜ: AVRASYA ASANSÖR FUARI

Kendi kulvarında Avrasya’nın en büyük fuarı olarak 5’inci kez kapılarını açmaya hazırlanan CNR Avrasya Asansör Fuarı, 21-24 Ekim 2020 tarihlerinde, İstanbul’un tek asansör fuarı olarak düzenlenecek.

İş görüşmelerin tamamının ticarete dönüştüğü fuar, asansör sektörünün lider firmalarının teknolojik ürünlerini, yeni tasarımlarını ve hizmetlerini uluslararası alıcıların beğenisine sunacak.

Ticaret Bakanlığı’nın desteği ile organize edilen fuar, asansör sanayimizin dinamizmi, üretim yetenekleri ve yeniliklerinin sergileneceği en prestijli ticaret platformu olarak 2020 yılına damga vuracak. CNR Avrasya Asansör - Uluslararası Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı, global ticaretin merkezi CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek.

CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından organize edilen fuar, Türkiye Asansör Sanayicileri Federasyonu (Türkiye ASFED) ve Tüm Asansör Sanayici ve İşadamları Derneği (TASİAD) iş birliğinde, KOSGEB desteğinde gerçekleşecek.

Ticaret Bakanlığı CNR Avrasya Asansör Fuarı’na verdiği desteği artırdı
Ticaret Bakanlığı, 2020 yılında “Sektörel Nitelikli Uluslararası Yurt içi Fuarların Desteklenmesine İlişkin 2014/4 sayılı Karar” kapsamında CNR Avrasya Asansör Fuarı’na verdiği destek limitini artırdı. Alanında, 2020 yılının İstanbul’daki tek uluslararası fuarı olan CNR Avrasya Asansör’ün 76.000 TL olan üst limiti, yeni düzenleme ile 82.000 TL’ye yükseldi.

Destek kapsamında Bakanlıkça alınan kararın uygulama usul ve esaslarındaki yükümlülükleri yerine getiren CNR Avrasya Asansör Fuarı’nın katılımcıları yer kirası ve stant maliyetleri için ödenen fatura tutarının 82.000 TL ye kadar olan kısmının %50’sini geri alabilecekler.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

den/dan Instagram
asansorvizyondergisi https://t.co/f5GeBz3Adp . . . . . . . #asansörvizyondergisi #asansor #asansör #lift… https://t.co/5sVVWPcm8Z
https://t.co/kxtlr5NAlO
https://t.co/32QFeb6hzd
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter