Mısır Fuarı’na TÜRKİYE’DEN 23 Firma Katıldı

Expert Fuarcılık tarafından organize edilen Liftech Expo 2018 Fuarı’na, Türkiye’den 23 firma katılım sağlayarak, yine başarılı bir fuara imza atıldı.

 Mısır’ın başkenti Kahire’de 1-3 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilen ve Expert Fuarcılık tarafından organize edilen Liftech Expo 2018 Fuarı’na, Türkiye’den 23 firma katılım sağlayarak, yine başarılı bir fuara imza atıldı.

 

Türk firmalarının talepleri doğrultusunda Expert Fuarcılık tarafından her sene yeni bir hedef pazara yönlendirilen firmalarımızın Mısır ayağında yine başarılı bir organizasyon gerçekleşti. Türk firmalarımızın son derece memnun kaldığı fuarda Expert Fuarcılıktan Tuncay Çeliköz; ‘’Fuar organizasyonları için firmalarımızla istişareler yaparak hedef pazarları belirliyoruz. İyi firmalarla iyi fuarlar yaparak ülkemiz adına hayırlı işler olması için uğraşıyoruz. Fuarlardan firmalarımızın memnun ayrılması ise bizim için en büyük gurur kaynağı. Bu motivasyon ve mutlulukla yeni pazarlarda yeni fuarlara yöneliyoruz. Asansör sektöründeki potansiyel ve firmalarımızın ihracata bakışı sayesinde, çok daha büyük organizasyonlar yapacağımıza inanıyorum’’ dedi.

 

Mısır Asansör Fuarı’nda çevre ülkelerden de ziyaretçiler olması dikkat çekti. Özellikle Cezayir’den çok sayıda ziyaretçinin gelmesi, Türk firmalarına yeni bir hedef pazarı işaret eder nitelikteydi. Türkiye’den 23 firmanın katılımcı olduğu fuarda toplamda 115 firma stant açtı. Fuara katılan Türk Firmaları ise şöyle; Ah&MetAsansör, Aspar, Artı Kasnak, Asronik, Aybey Elektronik, Aygünsan Ray, Butkon, Deltatek, DHA Lift, FenacMühendislik, Has Asansör, Hedefsan, Heytech, Hüras Asansör, İda Lift, İleri Lift, Kaya Asansör, Mesan Asansör, Prolift, Sonar, SRL Asansör, Wiserol ve Wittur Asansör.

 

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

@MuzafferYasar42 @ieeedumlupnarcs @RoyalCert_TR @DumlupinarOBS @dpukonsey @ieeetrsb @Dputv @GundemAsansor Muzaffer… https://t.co/UtvlZgfZWm
@MuzafferYasar42 @RoyalCert_TR @emoorgtr @bursaemo @MMOtmmob @MMOBursa @Bursad1994 @asansormuh @Bursagundemi Yaptığ… https://t.co/zoC4tOWelx
Asansör Vizyon ve Lift Vision İOS ve Android mobil uygulamaları çok yakında sanal marketlerde
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter