EAYSAD’DAN EĞİTİM SEMİNERİ

EAYSAD, TS EN 81-20 Uygulamaları, Mali Analiz, Firma Kurumsallaşması, Pazarlama, Satış, Maliyet, Bakım ve Montaj Organizasyonu konularını kapsayan bir eğitim semineri düzenledi.

Ege Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği (EAYSAD), 08 Şubat 2020 Cumartesi günü İzmir Anemon Fuar Otel’de; EN 81-20 Uygulamaları, Mali Analiz, Firma Kurumsallaşması, Pazarlama, Satış, Maliyet, Bakım ve Montaj Organizasyonu konularını kapsayan bir eğitim semineri düzenledi. Serdar Tavaslı’nın da sunumu ile katıldığı seminerde EAYSAD üyeleri ve sektör paydaşları hazır bulundu.

EAYSAD Yönetim Kurulu Başkanı Mert Öğüşlü’ nün açılış konuşması ile başlayan eğitim semineri üç oturumda gerçekleştirildi. Öğle yemeğinin ardından saat 15.00’a kadar devam eden program soru cevap bölümünün ardından sona erdi.

Eğitim sonunda EAYSAD tarafından hazırlanan ‘Katılım Sertifikaları’nın da katılımcılara verildiği programa üye firmaların yanı sıra, İzmir’de bulunan belediyelerin Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı yetkilileri, onaylanmış kuruluşların temsilcileri de katıldı.

Program ile ilgili olarak EAYSAD’dan yapılan açıklamada “Katılımcıların çok faydalı bulduğu bu tarz eğitim programlarımızın devam edeceğini belirtir, teşrif eden tüm katılımcılarımıza ve sektörümüze değerli katkılar sunan Sayın Serdar Tavaslıoğlu’na sunumu için de ayrıca teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verildi.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

den/dan Instagram
asansorvizyondergisi https://t.co/f5GeBz3Adp . . . . . . . #asansörvizyondergisi #asansor #asansör #lift… https://t.co/5sVVWPcm8Z
https://t.co/kxtlr5NAlO
https://t.co/32QFeb6hzd
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter