BULUT MAKİNA ÖNCÜLÜĞÜNDE 30 FARKLI HASTANEYE 150 ADET ENTÜBASYON KUTUSU TESLİM EDİLDİ

Bulut Makina firma sahiplerinden Ahmet Sabit Bulut, içinde bulunduğumuz zor günlerde sağlık kuruluşlarına ve personeline destek olmak amacıyla hastanelere ücretsiz olarak entübasyon kutusu gönderdi. Sosyal medya sayfasından duyurduğu bu güzel girişimin bir kampanyaya dönüşmesiyle 30 farklı hastaneye 150 adet entübasyon kutusu teslim edildi.

Bulut Makina firma sahiplerinden Ahmet Sabit Bulut içinde bulunduğumuz süreçte çok anlamlı bir kampanya başlattı. Gençelere yönelik sosyal sorumluluk projeleri ile adından sıkça söz ettiren Ahmet Sabit Bulut pandemi ile mücadele eden sağlık kuruluşlarına ve personeline de duyarsız kalmadı. Pandemi ile mücadeleye destek olmak amacıyla hastanelere ücretsiz olarak entübasyon kutusu gönderdi. Sosyal medya sayfasından duyurduğu bu güzel girişimin bir kampanyaya dönüşmesiyle 30 farklı hastaneye 150 adet entübasyon kutusu teslim edildi. Konu ile ilgili bilgi aldığımız Ahmet Sabit Bulut şunları söyledi, “Şu ana kadar 30 farklı hastanemize 150 adet entübasyon kutusu teslim ettik. Bu teslimatları yapabilmemiz için bizlere destek veren 22 gönüllü can dostumuza teşekkür etmek istiyorum. Önemli olan sağlık ordumuzun enfekte olmamasıdır. Buna bir nebze katkımız olabildiyse ne mutlu bizlere. Entübasyon kutularını firmamızda değil bir imalatçı firmaya yaptırıyoruz. Bu firmamız da özveride bulunarak entübasyon kutularını maliyet bedeli karşılığıda bizlere teslim ediyor.

Dileğimiz bu desteklerin sektör içinden ve dışından daha da artmasıdır.”

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

den/dan Instagram
asansorvizyondergisi https://t.co/f5GeBz3Adp . . . . . . . #asansörvizyondergisi #asansor #asansör #lift… https://t.co/5sVVWPcm8Z
https://t.co/kxtlr5NAlO
https://t.co/32QFeb6hzd
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter