OMARLIFT TÜRKİYE, ANKARA ÜRETİMİNİN YÜZDE 50'SİNİ İHRAÇ ETMEYİ HEDEFLİYOR

Makina Mühendisi Davut Keleş, 2020 yılının Haziran ayında üretime başlayacak olan Ankara üretim tesislerinde paket asansör sistemleri üretmeyi ve 2 yıl içinde üretimlerinin yüzde 50'sini ihraç etmeyi  hedeflediklerini söyledi.

1993 yılından bu yana piston, hidrolik asansör ekipmanları tasarımı ve imalatı konularında faaliyet gösteren OmarLift, Ankara’da kurduğu yeni üretim tesislerinde komple asansör sistemleri üretmeyi planlıyor.

Haziran ayında üretime başlamayı planladıklarını belirten Omarlift Ankara Fabrika Müdürü Makina Mühendisi Davut Keleş, 2 yıl içerisinde üretecekleri paket asansör sistemlerinin yüzde 50’sini ihraç edecek duruma gelmeyi hedeflediklerini söyledi.

OmarLift Ankara Üretim Tesislerinin 5.000 metrekare kapalı ve 1.500 meterekare açık toplam 6.500 metrekarelik bir alan üzerine kurulduğunu aktaran Davut Keleş, “Ankara tesislerimizle Anadolu’da faaliyet gösteren müşterimize daha hızlı ve verimli tedarik sağlayabilme imakanına da kavuşacağız. Tüm üretim faaliyetlerimizi Haziran ayından itibaren Ankara’daki fabrikamızdan yürüteceğiz. İstanbul adresimiz yine firma merkezi olarak faaliyetlerine devam edecek.

Önceliğimiz kaliteli ürün ve hizmet sunmak. Bu amaçla şirketimiz sürekli olarak yenilenen ve geliştirilen elektronik sistemleri ile CISQ tarafından onaylı UNI EN ISO 9001 ve VP034/114/112/200 için TÜV 001-002-003-004 sertifikasyonlarına sahip. Diğer yandan, yaygın ve çabuk erişilebilir bir servis ağımız var. İstanbul’dan Kars’a, Sinop’tan Hatay’a müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunuyoruz. Ankara’da yürüteceğimiz üretim ve hizmet faaliyetleri ile de sektörümüze daha kaliteli ürünler üretmeye ve sağlamaya devam edeceğiz.” dedi.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

den/dan Instagram
asansorvizyondergisi https://t.co/f5GeBz3Adp . . . . . . . #asansörvizyondergisi #asansor #asansör #lift… https://t.co/5sVVWPcm8Z
https://t.co/kxtlr5NAlO
https://t.co/32QFeb6hzd
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter